• 1. miesto z Majstrovstiev SR

• Adrián Patay z 9.B triedy získal na Majstrovstvách SR v časovke družstiev starších žiakov v Tepličke nad Váhom 1. miesto. GRATULUJEME!

• Športový úspech našich boxerov pokračuje

• Žiaci našej školy, boxeri, zaradeni do pripravky Športoveho centra polície pri ŠKP Bratislava, sa zúčastnili na Medzinárodnom turnaji Mladých nádejí v Malackách. Lacko, Samko a Romanko Horváthovci spolu s Jankom Gubánim získali  3x zlato a 1x striebro. Nikolas Štrbo nemal súpera, preto sa do bojov nezapojil. Všetkým reprezentantom gratulujeme. yes

• OZNAM PRE RODIČOV

• Vážení rodičia našich ôsmakov a deviatakov,

aj v tomto školskom roku ponúkame možnosť využiť spoluprácu so školskou psychologičkou pri výbere strednej školy pre Vaše dieťa.  So súhlasom zákonného zástupcu sa realizuje psychologická diagnostika záujmov, vlastností a schopností  žiaka v pracovni školskej psychologičky na 1. poschodí, č. 89. Po nej sa zistené závery konzultujú s rodičom. Spolupráca školského psychológa s dieťaťom a zákonným zástupcom podlieha zásadám etického kódexu. Pokiaľ ste Vy a Vaše dieťa v ďalšom výbere školy stále nerozhodní, využite možnosť bezplatného odborného poradenstva v našej škole.

V prípade záujmu kontaktujte  triednu učiteľku.  Poskytne Vám  podrobnejšie informácie a telefonický kontakt.

Mgr. Zuzana Rugalová, školská psychologička