• JESENNÉ PRÁZDNINY

• Jesenné prázdniny trvajú od  28. októbra 2016 do 31. októbra 2016.  Začiatok vyučovania po prázdninách je 2. novembra 2016 (streda).

• HODINA ČÍTANIA

• Ministerstvo školstva vyhlásilo 2. vyučovaciu hodinu dňa 24. októbra 2016 za "hodinu čítania". Cieľom  podujatia bolo podnietiť u žiakov vzťah k čítaniu, získať množstvo informácií, rozširovať si slovnú zásobu, zlepšovať svoje schopnosti porozumieť textu a v neposlednom rade pomôcť žiakom pri učení sa všetkých predmetov. Príjemnou stránkou čítania bola zábava a užitočné trávenie voľného času. Čítali sme rozprávky, poviedky, encyklopédie,...

• Deviataci a ôsmaci na exkurzii

• Minulý týždeň sa žiaci deviateho a ôsmeho ročníka zúčastnili na exkurzii v Seredi a v Bratislave. V Seredi navštívili Múzeum holokaustu, kde si vypočuli prednášku o hrôzach holokaustu, poobede navštívili v Bratislave najväčšiu putovnú výstavu na svete o kozmonautike Cosmos Diskovery. Večer zavŕšili deň návštevou divadelného predstavenia v SND. Do galérie Deviataci a ôsmaci na exkurzii boli pridané fotografie.

• Ponuka voľného pracovného miesta

• Základná škola, Ul. sv. Michala 42, 934 01  Levice prijme na  zastupovanie počas PN učiteľku pre primárne vzdelávanie + etická výchova na 100 % - ný úväzok s nástupom od 24. 10. 2016.

Kvalifikačné predpoklady: vysokoškolské vzdelanie II. stupňa.

Zoznam požadovaných dokladov: žiadosť o prijatie do zamestnania, životopis, súhlas so spracovaním osobných údajov, kópie dokladov o dosiahnutom vzdelaní.

Iné požiadavky v súvislosti s obsadzovaným pracovným miestom: bezúhonnosť, zdravotná spôsobilosť, komunikatívnosť.

• Nultý ročník

• Naši "nulťáci" robia všeličo - rozprávajú sa, učia sa počítať, cvičia, maľujú, spievajú, vytvárajú si vlastnoručne rôzne predmety, ale hlavne prekonávajú prekážky a učia sa byť zodpovední sami za seba. Do galérie Nultý ročník boli pridané fotografie.