• Stanovisko vedenia školy

• Riaditeľstvo ZŠ, Ul. sv. Michala 42 v Leviciach ubezpečuje všetkých rodičov a priateľov školy, že v škole sa nevyskytovalo a nevyskytuje žiadne infekčné ochorenie.

• Tulivaky

• Úspešný projekt "Vstúp do sveta fantázie" nám umožnil zakúpiť "tulivaky", ktoré nám na mieru ušila spoločnosť Tuli.  Do galérie Tulivaky boli pridané fotografie.

• "Cez DF Cloetta do sveta fantázie v ŠKD"

• Milí rodičia,

v dňoch 23. – 24.1.2018 v čase

od 14.00 – 15.30 hod. bude prebiehať

v ŠKD čitateľské popoludnie.

S čitateľským projektom

„VSTÚP DO SVETA FANTÁZIE“, ktorý podporila

„Nadácia pre deti Slovenska z Detského fondu Cloetta“,

„zablúdime“ s deťmi do rozprávkovej ríše fantázie

Milé deti, na Vašu účasť sa tešia

pani vychovávateľky

• Detské ihrisko Žihadielko

• Levice majú opäť možnosť vyhrať detské ihrisko Žihadielko. POTREBNÉ SÚ AJ VAŠE HLASY !

V roku 2018 bude vytvorená jedna špeciálna kategória pre 20 miest, ktoré už Žihadielko vyhrali v rokoch 2016 alebo 2017. Aj tieto víťazné mestá sa budú môcť opäť do súťaže zapojiť!  Hlasovanie sa začína dnes 15. januára 2018 a bude trvať až do konca februára. Počas tejto doby môže verejnosť každý deň pridávať hlasy pre svoje mesto na stránke zihadielko.lidl.sk Veríme, že sa opäť do súťaže aktívne zapoja všetci rodičia, starí rodičia aj budúci rodičia a všetci tí, ktorým záleží na našich deťoch. Vďaka všetkým, ktorí poctivo hlasovali, vyrástlo minulý rok v Leviciach pekné nové ihrisko.

Skúsme to aj teraz! Zabojujme znovu a preklikajme sa k ďalšiemu Žihadielku pre našich najmenších!