2 % z dane

V mene detí a žiakov ďakujeme za podporu

Vážení rodičia, zákonní zástupcovia a priatelia školy. Ďakujeme všetkým, ktorí doposiaľ podporovali prácu nášho Rodičovského združenia pri  II. Základnej škole a Rodičovského združenia športových tried, a ktorí sa tak rozhodli urobiť aj v tomto roku prostredníctvom  2 % (3%) zo svojej zaplatenej dane z príjmov za rok 2016.

Vďaka takto získaným finančným prostriedkom môžeme podporovať výchovno - vzdelávací proces a tréningovú činnosť žiakov a žiačok športových tried. O činnosti a úspechoch žiakov na vedomostných súťažiach a olympiádach, ale aj na športových súťažiach sa dočítate na stránke   www.2zs.edupage.org  v zložkách hlavná stránka (aktuality), úspechy školy a športové triedy. Bez  Vašej podpory by sme nedokázali skvalitňovať tréningové alebo študijné podmienky našich detí.

V roku 2016 sme mohli aj vďaka Vašimi darovanými  2% zo zaplatenej dane z príjmov za rok 2016 deťom navštevujúce športové triedy spolufinancovať športové sústredenia, ktoré sa konali v mesiaci január a december 2016 v českých Luhačoviciach, účasť talentovaného slovenského reprezentanta v boxe ( žiaka II.ZŠ ) na ME v Záhrebe v mesiaci júl 2016, mohli sme uhradiť náklady spojené s prenájmom športových priestorov a nákupom športových pomôcok. Aj vďaka takto získaným prostriedkom sme mohli spoluorganizovať tradičný BABY FUTBAL - deň plný zábavy a 2. ročník Medzinárodného halového turnaja, ktorý sa konal 3.12.2016, ktorého účastníkmi boli aj žiaci navštevujúci športové triedy. Za Vašu pomoc a podporu  veľmi pekne ďakujeme.

Bez  Vašej  podpory, by sme nedokázali skvalitňovať či už tréningové, alebo študijné podmienky našich detí .

Postup_krokov_na_poukazanie_2_percent_za_rok_2016_pre_fyzicke_osoby.docx

Ďakujeme

V ďalšej časti Vám ponúkame možnosť darovať našej škole 2% z Vašej dane.

K dispozícii tu nájdete všetky potrebné tlačivá na stiahnutie.

-----------------------------------------------------------

Rodičovské združenie pri II. Základnej škole