• V mene detí a žiakov ďakujeme za podporu

• Vážení rodičia, zákonní zástupcovia a priatelia školy. Ďakujeme všetkým, ktorí doposiaľ podporovali prácu nášho Združenia rodičov pri 2. ZŠ Levice a ktorí sa tak rozhodli urobiť aj v tomto roku prostredníctvom  2 % (3 %) zo svojej zaplatenej dane z príjmov za rok 2023. Cieľom je podpora a rozvíjanie aktivít hlavne v oblasti vzdelávania, ale vďaka takto získaným finančným prostriedkom pomôžete podporiť aj  tréningovú činnosť žiakov a žiačok športových tried.

O činnosti a úspechoch žiakov na vedomostných súťažiach a olympiádach, ale aj na športových súťažiach sa dočítate na stránke školy - https://2zs.edupage.org  v zložkách hlavná stránka (aktuality). Bez  Vašej podpory by sme nedokázali skvalitňovať tréningové alebo študijné podmienky našich detí. V predošlých rokoch sme mohli aj vďaka Vašim darovaným  2% (3%) zo zaplatenej dane z príjmov deťom navštevujúce športové triedy spolufinancovať športové sústredenia, účasť na okresných, krajských, celoslovenských športových súťažiach (futbal, volejbal, plážový volejbal,...), mohli sme uhradiť náklady spojené s prenájmom športových priestorov a nákupom športových pomôcok. Aj vďaka takto získaným prostriedkom sme mohli spoluorganizovať tradičný BABY FUTBAL a BABY VOLEJBAL - deň plný zábavy.

Za Vašu pomoc a podporu veľmi pekne ďakujeme. Bez nej by sme nedokázali skvalitňovať ani tréningové, ani študijné podmienky našich a Vašich detí .

Tlačivo : Vyhlasenie2024.pdf

Názov: Združenie rodičov pri 2. ZŠ Levice