• O projekte

Základné informácie o projekte:

Názov projektu: Digitálne zručnosti - nevyhnutnosť moderného vzdelávania

Názov projektu v EN: DigComp EDU - important part of modern education

Číslo projektu: 2021-1-SK01-KA122-SCH-000013862

Realizátor projektu: Základná škola, Ul. sv. Michala 42, 934 01 Levice

Poskytnutá dotácia: 22 635,- EUR

Ciele projektu:

• Zvýšiť digitálnu gramotnosť (DIGCOMP) pedagogických zamestnancov školy s dôrazom na jej aktívne využívanie v edukačnom procese.
          • Rozšíriť vzdelávanie žiakov v oblasti digitálnych technológií s cieľom skvalitniť ich digitálne a jazykové kompetencie a prezentačné schopnosti.

The European Commission support for the production of this publication does not constitute an endorsement of the contents which reflects the views only of the authors, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.

Podpora Európskej komisie na výrobu tejto publikácie nepredstavuje súhlas s obsahom, ktorý odráža len názory autorov, a Komisia nemôže byť zodpovedná za prípadné použitie informácií, ktoré sú v nej obsiahnuté.