• Milí rodičia,

    opäť sa blíži čas zápisu do 1. ročníka a možnosť prestupov do 2. - 9. ročníka, a každá základná škola sa obvykle v tomto období snaží získať Vašu priazeň tým, že umožní Vám a Vašim deťom počas tzv. Dňa otvorených dverí navštíviť školské priestory, aby sa zoznámili aj s budúcimi pedagógmi. Aj v aktuálnom období sa mnohí z Vás pripravujú na výber školy, do ktorej zapíšu svoje dieťa. Vzhľadom na súčasný mimoriadny stav a epidemiologické opatrenia v súvislosti s ochorením COVID-19 sme si pre Vás pripravili zaujímavú alternatívnu formu Dňa otvorených dverí, a to v podobe virtuálnej prehliadky našej školy, "storkami" v podobe krátkych videí na sociálnych sieťach (https://sk-sk.facebook.com/2zslv/https://www.facebook.com/zakladnaskola.levice/https://www.instagram.com/2zs_levice/, https://www.youtube.com/channel/UCIWzD3g8WXbJT-0A_cL4Fxg, https://www.tiktok.com/@2zslv). 

     

     

    Veríme, že tento spôsob návštevy v našej budove školy bude pre Vás pútavý a príjemný. Radi by sme Vás však upozornili, že po vstupe do virtuálnej prehliadky je jej ovládanie na boku novej načítanej stránky pomocou čísel  1 - 8. 

     Prv, ako sa rozhodnete kam svoje dieťa zapíšete, máte možnosť zoznámiť sa nielen s priestorovým a materiálnym zabezpečením školy (viď. vstupná hala, budúca prvácka trieda s interaktívnou tabuľou, školská jedáleň, knižnica spojená s herňou, spoločenská miestnosť, počítačová a tabletová učebňa, multifunkčné ihrisko v areáli školy). 

     

     Pozrite si aj videá z našej činnosti: 

     

    O našej škole

     

    Zo života našej školy

     

    Pasovanie prvákov

     

    Vianočná akadémia


     

    BABY FUTBAL & BABY VOLEJBAL

     

    Medzinárodné turnaje

     

    Športové aktivity žiakov

     

    Staráme sa o zeleň

     

    Podpora programovania

     

    Lyžiarsky výcvik

     

    Deň otvorených dverí v roku 2019

     

    Z histórie školy

     

    Medzinárodná exkurzia v Paríži

     

    Medzinárodná exkurzia v Benátkach a Ríme

     

    Ďalšie videá nájdete na našom YouTube

    Fotografie z našej činnosti si môžete pozrieť vo fotalbumoch

     

     

    Tešíme sa na Vás!

    Pedagogický zbor základnej školy. 

    Pocitadlo.sk

    Pocitadlo.sk

    Pocitadlo.sk