Záujmové útvary v školskom roku 2023/2024
Názov záujmového útvaru
Vedúci
Deň
Čas
Geograficko-turistický krúžok
Andrea Szeiffová
STR, SOB
14:00 - 16:00
Biofeedback
Jana Kotorová
PON; PIA
14.00-15.00
Biológia olympionikov
Jana Valkovičová
UTO
14:00 - 16:00
Angličtina pre tretiakov
Monika Vincová
STR
14:00 - 16:00
Dejepisný krúžok
Eva Ukrop Lenovská
STR
14:00 - 16:00
DIGI SKILLS (5.-9. roč.)
Peter Varga
ŠTV
14:00-16.00
Rozvojový program DofE pre 8. a 9. roč.
Miroslava Kupčiová
14:00 - 16:00
Futbalový krúžok 1 (pre 1. a 2.roč.)
Peter Havran
STR
14:00 - 16.00
Futbalový krúžok 2 (pre 3. a 4.roč.)
Marek Szegény
STR
14.00 - 16.00
Futbalový krúžok 3 (pre 5.-8. roč.)
Ladislav Gubík
ŠTV
14:00 - 16:00
Rozprávková grafomotorika
Ria Krnáčová
STR,ŠTV
14.00 - 15.00
Hejného hravá MAT
Monika Winterová
UTO
14.00 - 16.00
Hravé učenie a čítanie s porozumením (3.roč.)
Ingrid Siracká
STR
14.00 - 16.00
Chémia hrou
Dana Lalková
ŠTV
14.00 - 16.00
Literárno-dramatický krúžok pre 1.-4.roč.
Nora Mlynáriková
STR
14:00 - 16:00
Matematický krúžok pre 7.-8.roč.
Martina Šúthová
STR,ŠTV
14.00 - 15.00
Pohybovo-tanečný krúžok pre 1 a 2.roč.
Miriam Dianovská
ŠTV
14:00 - 16:00
Príprava na T9 z MAT (1)
Michaela Havranová
ŠTV
14.00 - 16.00
Príprava na T9 z MAT (2)
Michaela Havranová
UTO
14.00 - 16.00
Príprava na T9 zo SJL (1)
Monika Havranová
STR
14.00 - 16.00
Príprava na T9 zo SJL (2)
Ivana Horňáková
ŠTV
14.00 - 16.00
Programovanie pre deti 2.-4.roč.
Janka Cintulová
ŠTV
14.00 - 16.00
Šikovníček pre 1.roč.
Alica Chvojková
UT
14:00 - 16:00
Volejbalový krúžok 1 (2.-3.roč.)
Daniela Demová
UT,ŠT
14.00 - 15.00
Volejbalový krúžok 2 (6.-7.roč.)
Viktória Černáková
PIA
15:00 - 17.00
Gymnastický krúžok (1.-4. roč.)
Viktória Černáková
ŠTV
14:00 – 16:00
Volejbalový krúžok 3 (5. a 8. roč.)
Marek Henček
ŠTV (T18)
Rozhýb kosti! (tanečno-športový krúžok pre 1.-4.roč.)
Lucia Paulusová
PO/STR
14:00 - 16:00
Z každého rožku trošku pre 4. ročník
Martina Jesenská
STR
14:00 - 16.00
Krúžok šikovných mysliteľov (3.-4.roč)
Stanislava Kasanová
UTO
14.00 - 16.00
Zdravotnícky krúžok pre 7.-9.roč.
Jana Virágová
STR
14.00 - 16.00
Box
Ladislav Horváth
PO,ST,ŠT
16:30 - 18.00
Horolezecký krúžok
Vladimír Ďuriška
UT, PIA
15.30 - 17.00
Poznámka: Zmeny v ponuke krúžkov na školský rok 2023/2024 sú vyhradené, priebežne ich dopĺňame.