Navigácia

 • RIADITEĽSKÉ VOĽNO

  Dňa 22.11.2017 bude riaditeľské voľno pre 6.-9. ročník z dôvodu personálneho zabezpečenia T5-2017. Žiaci 6.-9. ročníka sa nemusia odhlásiť z obeda, ale ak nemôžu prísť na obed, nahlásia to triednemu učiteľovi do 16.11.2017.  

  Žiaci 1.-4. ročníka sa učia počas T5-2017 riadne podľa rozvrhu, v prevádzke bude aj ŠKD!

  Žiaci 5. ročníka budú testovaní podľa pokynov na webovom sídle www.nucem.sk (T5-2017).

 • Testovanie 5-2017

  V stredu 22. novembra 2017 sa uskutoční testovanie žiakov 5. ročníka ZŠ . Testovania sa zúčastnia všetci žiaci 5. ročníka. Informácie k testovaniu papierovou formou sú uvedené na internetovom sídle www.nucem.sk v časti Testovanie 5.

 • ZBER PAPIERA

  Od 15.11.2017 bude prebiehať v škole zber papiera, ktorý bude trvať do 14.12.2017. Po tomto termíne už nebudeme papier preberať. 

 • Projektové stretnutie ERASMUS+ v Leviciach

  Do galérie Projektové stretnutie ERASMUS+ v Leviciach boli pridané fotografie.

 • Študenti Erasmus+ z UKF a SPU v Nitre u nás

  Do galérie Študenti Erasmus+ z UKF a SPU v Nitre u nás boli pridané fotografie.

 • Medzinárodná literárno-dramatická súťaž Smelý zajko - naši druháci na PaSA

  V rámci vzájomnej spolupráce našej školy a Strednej odbornej školy pedagogickej v Leviciach boli naši druháci už po tretíkrát pozvaní ako detské publikum na Medzinárodnú literárno-dramatickú súťaž Smelý zajko, ktorá sa konala 15. novembra 2017 na SOŠP. V divadielkach a recitácii sa nám predstavili študentky z rôznych pedagogických škôl na Slovensku, dokonca sa predviedli aj študentky z českých Boskovíc. Deti predstavenia zaujali a do mnohých sa aj aktívne zapojili. Odchádzali sme s dobrou náladou a krásnymi zážitkami. Už teraz sa tešíme na ďalší ročník súťaže. 

 • Pod krídlami Dominiky - zbierka

  Do galérie Pod krídlami Dominiky - zbierka boli pridané fotografie.

  Dominika...Pod tvojimi krídlami chceme pomáhať aj my, pretože to ešte nie je tak dávno, čo si u nás, v našej škole na "dvojke" robila radosť svojou húževnatosťou a vedomosťami učiteľom aj rodičom. Aj my chceme byť takí, ako si bola ty. Preto pomáhame iným deťom, ktoré to potrebujú aspoň tou troškou, akou môžeme. Ďakujeme, že sa z nás stávajú lepší ľudia. 

 • Pyžamová párty v ŠKD

  Do galérie Pyžamová párty v ŠKD boli pridané fotografie.

  Pyžamová párty - veľký hit, perfektný spôsob relaxácie prvákov v ŠKD... Popoludnie bolo zábavné, deti sa cítili úžasne. Počúvali šum lesa, štebot vtákov, zvuky praskajúceho dreva a ... vôbec sa im nechcelo ísť domov.   

   

 • iBobor 2017

  Do galérie iBobor 2017 boli pridané fotografie.

  Súťaž iBobor podporuje záujem žiakov o informačné a komunikačné technológie, chce v nich iniciovať záujem o intenzívnejšie a kreatívnejšie používanie moderných technológií pri učení sa. Symbolom súťaže je usilovný, inteligentný a čulý bobor. 

 • E-testovanie 2017 - príprava na T5

  Do galérie E-testovanie 2017 - príprava na T5 boli pridané fotografie.

 • Fyzikálno-chemická show

  Do galérie Fyzikálno-chemická show boli pridané fotografie.

 • Tvorivé dielne v ŠKD

  Do galérie Tvorivé dielne v ŠKD boli pridané fotografie.

 • 15. 11. 2017

  Aktualizovali sme modul O škole

 • 6. 11. 2017

  Takto si poradil s projektovou témou Cukor v potravinách a Potravinová pyramída žiak IV.B triedy Maroško Pokoraczki. Do galérie Projekty o zdravej výžive v IV.B boli pridané fotografie.

 • 6. 11. 2017

  Boxeristi (chlapci aj dievčatá) zo Školy Boxu Levice pod záštitou 2. ZŠ Levice prichádzajú do školy čoraz častejšie z výraznými úspechmi. Aj tento raz priniesli opäť najcennejšie kovy. Ich úspech nás teší. GRATULUJEME! Do galérie Boxeristi opäť na stupňoch víťazov boli pridané fotografie.

 • 6. 11. 2017

  Víťazom Pohára prezidenta STÚ 2017 v kategórii Nádeje B - žiačky pre rok 2017 sa stala Laura Cícerová. GRATULUJEME! Do galérie Laura Cícerová z III.B úspešná boli pridané fotografie.

 • 6. 11. 2017

  Jednou z aktivít projektu je prezentovanie nášho mesta, regiónu a Slovenska v jednoduchých žiackych prezentáciách, z ktorých tie najkrajšie v anglickom jazyku predvedú jazykovo schopní žiaci pred návštevou z Grécka, Talianska a Poľska. Do galérie Tvorba prezentácii - Knowing me, knowing you/Spoznaj mňa, spoznám teba - aktivita projektu Erasmus+ boli pridané fotografie.

 • 6. 11. 2017

  Nemuseli sme dlho rozmýšľať. Naším maskotom v jednej z aktivít tohto medzinárodného projektu sa jednoznačne stal levík, ktorému sme dali šmrnc aplikovaním slovenského ľudového motívu a loga našej školy. Do galérie Tvorba maskota projektu - aktivita projektu Erasmus+ boli pridané fotografie.

 • 27. 10. 2017

  Čarodejnice, duchovia a iné príšery... Na príprave pracovali žiaci 2. stupňa v skupinách, pričom každá mala pripravenú náročnú úlohu pre ďalšie príšery. Nastal deň, kedy sa príšery začali pohybovať na 2. poschodí školy. Dokonca aj pani učiteľky zmenili svoje oblečenie. Skvelá zábava gradovala. Ísť domov sa nikomu veru nechcelo. Do galérie Halloween 2017 boli pridané fotografie.

 • 27. 10. 2017

  Malý princ chcel zachrániť jeho krajinu a okolité planéty. Naši prváci na jeho prílet už nedočkavo čakali. Bezpečne sa usadili do vesmírnej rakety.  Malý princ našim prvákom veril od samého začiatku, pretože to boli práve ich statočné srdiečka, ktoré počul v ďalekom vesmíre, a ktoré ho privolali, aby ich požiadal o pomoc. A tak sa prváci pustili cvičením do boja najskôr s planétou Lenivosť.  Oslobodiť sa im úspešne podarilo aj Bezfarebnú planétu. A tak to pokračovalo ďalej. TAK!!! Prizerajúcich sa dospelých zaujala odvaha a šikovnosť žiakov - prvákov, ktorí symbolicky vstúpili do väčšieho, školského sveta ...  smiley Do galérie Pasovanie prvákov boli pridané fotografie.

strana:

Novinky

Kontakt

 • Základná škola
  Ulica sv. Michala 42, 93401 Levice
 • sekretariát: 036/6312515
  školská jedáleň: 036/6336630

Fotogaléria

PARTNERI