Tohtoročný karneval mal zvláštne čaro, lebo za oknami prebiehal súboj zimy so snehom a vetrom. Ale naše deti v školskom klube so svojimi pani vychovávateľkami a animátorkami z Pedagogickej a sociálnej akadémie z Levíc prežili krásny deň plný svetielok v detských očkách, radosť a úsmev. Popoludní sa začali schádzať do 2. ZŠ v Leviciach čerti, strigy, supermani, víly, princezné a rôzne iné usmiate rozprávkové bytosti. Čakala ich krásne vyzdobená školská jedáleň. Tá pravá zábava sa začala hneď. Deti tancovali a bavili sa. Žiadna maska neodišla s prázdnymi rukami, každú čakala sladká odmena. Zábava pokračovala stoličkovým tancom a obľúbenými disko pesničkami. Na záver boli všetky masky ocenené pochvalou za účasť na karnevale, keďže všetky masky boli rovnako krásne a bolo najťažšie vybrať tú najkrajšiu. Všetky deti aj rodičia sa v dobrej nálade rozišli domov. Poďakovanie patrí aj DJ školníkovi. Tešíme sa na to, že sa opäť o rok takto v dobrej nálade znovu stretneme :-)
