• Záujmové útvary v školskom roku 2018/2019

        • P.č. Názov krúžku ročník vedúci krúžku
          1. Cvičenia zo SJL IX.A 9. Mgr. Soňa Sádovská
          2. Cvičenia zo SJL IX.B 9. Mgr. Eva Števková
          3. Cvičenia zo SJL IX.C 9. Mgr. Monika Havranová
          4. Cvičenia z MAT IX.A 9. PaedDr. Marta Botková
          5. Cvičenia z MAT IX.B 9. Mgr. Mária Hengertnerová
          6. Cvičenia z MAT IX.C 9. Mgr. Mária Hengertnerová
          7. Geograficko – informatický  4.-.8. PaedDr. Peter Varga, PhD. 
          8. Horolezecký 3.-8. Mgr. Jana Brzová
          9. SJL a MAT hrou 3. Mgr. Beáta Dobrovodská
          10. Matematický 4.-5. 4.-5. Mgr. Valéria Chanová
          11. Prírodu poznaj a chráň 3.-5. Mgr. Oľga Slosiariková
          12. Hudobno-dramatický 1.-4.  Mgr. Nora Mlynáriková
          13. Výtvarný 1.-2. Mgr. Alica Chvojková
          14. Volejbalový  3.-4.  PaedDr. Daniela Demová
          15. Programovanie pre deti 2.-3.  Mgr. Janka Cintulová
          16. Tanečný 1.-3. Mgr. Miriam Dianovská
          17. Čitateľský 2.-4. Mgr. Stanislava Kasanová
          18. Poznaj a chráň 6.-9.  Mgr. Jana Valkovičová
          19. Matematický 6.-8. 6.-8. Mgr. Martina Šúthová
          20. Volejbalový 4.-5. 5.-6. Mgr. Marek Henček
          21. Futbalový 3. 3. - 4. PaedDr. Marek Szegény
          22. NOVINÁČIK (školský časopis) 5.-9. Ing. Miroslava Kupčiová
          23. HAPPY READING (čitateľský) 5.-8.  Mgr. Mariana Bátovská
          24. Futbalový 1.- 2. 1.-2. Mgr. Peter Havran
          25. Angličtina hrou 3. - 4.  Mgr. Darina Trnavszká
          26. Stolnotenisový 5.-8.  Mgr. Miriam Fungáčová
          27. Historicko-poznávací 6.-8. Mgr. Monika Liová
          28. Zdravotnícky 8. Mgr. Jana Virágová
          29. Spevácky  3.-8. Ing. Dana Lalková
          30. Výtvarný ateliér 5.-9. Vladimír Harezník
          31. Turistický 5.-9.  Mgr. Stanislav Považan
          32. Biblický 9. Mgr. Renáta Trungelová
          33. Tanečný  3.-8. Ing. Zuzana Jančová
          34. Škola Boxu  1.-9. Ladislav Horváth