• PREVENCIA ŠIKANOVANIA A KYBERŠIKANY

• Vážení rodičia, naša škola nezanedbáva oblasť prevencie šikanovania a kyberšikanovania. V posledných mesiacoch boli so všetkými triedami pod vedením školskej psychologičky Mgr. Zuzany Rugalovej a sociálnej pedagogičky Mgr. Evy Senešiovej uskutočnené stretnutia, počas ktorých boli žiaci s touto témou primeranou formou oboznámení. Zároveň boli žiaci vedení k zodpovednému správaniu, mali možnosť zdieľať a analyzovať prípadné skúsenosti z tejto oblasti. Našu pozornosť chceme upriamiť aj na vás, rodičia. Prajeme si, aby ste boli súčasťou predchádzania šikanovaniu v našej škole. Z tohto dôvodu vám ponúkame krátky manuál, ktorý vás môže upozorniť, že šikanovanie by sa mohlo týkať aj vášho dieťaťa. Ďakujeme za spoluprácu.

Prevencia šikanovania a kyberšikanovania - Obrázok 1