• HLASUJTE ZA K PARK

• Milí kolegovia, milí žiaci, vážení rodičia, venujte pozornosť nasledujúcemu oznamu. Organizuje sa tretí ročník projektu K PARK. Chýba vám v našom meste priestor, kde si môžete zahrať streetball, stolný tenis, precvičiť telo vo workoutovej zóne, vyskúšať triky na skejtborde, či kolobežke alebo sa prekonávať na lezeckej stene?

Zahlasujte už dnes za projekt K Park na kauflandpark.sk, vytvorte si skvelé miesto na množstvo aktivít a hrajte o 30 smartfónov.

Hlasovať môžete už dnes až do 20.9.2023.

V mene pána primátora mesta Levice - RNDr. Jána Krtíka, vám vopred ďakujeme.

• Voľné pracovné miesto - pomocná sila v školskej kuchyni

• Základná škola, Ul. sv. Michala 42, 934 01  Levice oznamuje, že má voľné pracovné miesto na pozíciu - pomocná sila v školskej kuchyni.

Informácia o pracovnom mieste:

Miesto výkonu práce: ZŠ, Ul. sv. Michala 42, Levice

Termín nástupu: 11. 9. 2023

Rozsah úväzku: 100 %

Kvalifikačné a iné požiadavky:

- doklady o dosiahnutom vzdelaní

Zoznam požadovaných dokladov:

- žiadosť

- životopis

- súhlas so spracovaním osobných údajov

- zdravotná spôsobilosť

Termín podania žiadosti: do 4. 9. 2023

Žiadosť s požadovanými dokladmi je potrebné doručiť na adresu: Základná škola, Ul. sv. Michala 42, Levice najneskôr do  4. 9. 2023.

Presný dátum pohovoru bude pozvaným uchádzačom oznámený telefonicky alebo e-mailom.

Kontaktné informácie:

Kontaktná osoba: Alena Bevilaquová