• Diktáty na zariadeniach Microsoft Surface v 1. ročníku

• Prváci si už za osem mesiacov poriadne rozcvičili rúčky písaním, preto sme sa rozhodli, že si svoju zručnosť vyskúšajú inou formou. Každý z nich dostal Surface, aby na ňom napísal diktát vo worde. Zvládli to všetci na výbornú!  Problém im nerobilo ani  prekresľovanie našej kamarátky Chyby v skicári.

• 2. miesto v Školskom pohári SFZ - žiaci

• Dňa 3.5.2023 sa v priestoroch našej ZŠ na umelej tráve konalo okresné kolo v súťaži "Školský pohár - žiaci". Naši hráči sa umiestnili na 2. mieste, keď vo finálovom zápase podľahli žiakom zo Šiah tesne 0:1. Chlapcom ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy.

• Detská liga U15 - 4. kolo

• Detská liga U15 pokračovala ďalším kolom na pôde ZŠ Kozárovce. Na umelej tráve sa odohralo v poradí 4. kolo a naši hráči predviedli dobré výkony, keď postupne porazili ZŠ Tekovské Lužany, ZŠ A. Kmeťa, Levice a ZŠ pri Podlužianke, Levice. Pred posledným 5. kolom sú na priebežnej prvej priečke, cieľom je kvalifikovať sa na "FINAL FOUR", odkiaľ sa bude postupovať na Majstrovstvá Slovenska. Ďalšie kolo je na programe dňa 16.5.2023 na pôde ZŠ pri Podlužianke v Leviciach.

• Detská liga U10 - 4. kolo

• Naši žiaci ukončili základné kolo Detskej ligy U10 v malom futbale na turnaji na ZŠ Komenského v Tekovských Lužanoch, kde dosiahli jednu výhru a jednu remízu. Po základnej časti im patrí priebežné 1. miesto v tabuľke a postupujú na finálový turnaj "FINAL FOUR", ktorý sa uskutoční dňa 22. mája 2023 v Športovej hale v Leviciach. Prvé tri miesta následne postúpia na Majstrovstvá Slovenska, ktoré budú dňa 2.6.2023 v Banskej Bystrici.

• Úspešní v Okresnom kole Matematickej olympiády

• Dňa 12. 4. 2023 prebehlo Okresné kolo Matematickej olympiády, v ktorom sa zúčastnili žiaci 6. - 8. ročníka. Postúpili úspešne z domáceho kola a úspešnými riešiteľmi OK sa napokon stala Ema Havranová (VI.A) – 3.m., Ema Homoľová (VII.A) – 18.-19.m., Ema Havranová (VIII.A) – 15.-16.m. Srdečne gratulujeme.