• Prehadzovaná - mladší žiaci

• Žiaci 3. a 4. ročníkov prvého stupňa našej školy sa po prvýkrát zúčastnili oblastnej súťaže v prehadzovanej,ktorú organizuje SVF. Po jednej výhre a dvoch prehrách nesklamali a podali kolektivny výkon plný krásnych momentov. Ďakujeme.  Zostava:  Hajnovič, Demo, Indra, Rajcová, Reindl, Vranová. Do galérie Prehadzovaná - mladší žiaci boli pridané fotografie.

• Deň vody

• Cieľom Dňa vody je neustále pripomínanie si dôležitosti a významu vody a motivovanie ľudí k jej ochrane a šetreniu. Voda je najrozšírenejšou a najdôležitejšou látkou na svete, bez ktorej by život na Zemi nebol možný. Preto aj my prispievame k jej ochrane analýzou a sledovaním jej kvality v našej škole a v okolí školy. Do galérie Deň vody boli pridané fotografie.

• Medzinárodný deň Rómov

• Medzinárodný deň Rómov je oslavou rómskej kultúry a jej vplyvov na oblasti hudby, divadla, literatúry a tanca európskej kultúry. Aj my sme si tento deň pripomenuli rôznymi aktivitami v nultom ročníku. Do galérie Medzinárodný deň Rómov boli pridané fotografie.

• OK BiO kat.E;  KK BiO kat.C
          • OK BiO kat.E; KK BiO kat.C

• Dňa 29.3.2017 sa žiaci našej školy zúčastnili na okresnom kole biologickej olympiády kat. E.  Miriam Podušková (6.B) a Daniela Galgóciová (7.B) súťažili v odbornosti ZOOLÓGIA ; Patrik Šabík (6.B) a Ivana Pliešovská (7.B)  v odbornosti BOTANIKA. Opäť dosiahli perfektné výsledky: P. Šabík = 2.miesto (98 % úspešnosť); M. Podušková = 2.miesto (96,66 % úspešnosť); D. Galgóciová = 7. miesto (90,66 % úspešnosť); I. Pliešovská = 8. miesto (72 % úspešnosť). Mirka a Paťko postúpili na krajské kolo, ktoré sa uskutoční 3.5.2017 v Nitre. Držíme in päste!!! Tak ako každý rok aj tento rok sa konalo krajské kolo biologickej olympiády na Spojenej strednej škole, Slančíkovej 2 v Nitre. Víťazi z okresných kôl súťažili v teoreticko–praktickej časti. Daná súťaž prebiehala 30. marca 2017 a naša Lea Villányiová získala prekrásne 2.miesto (91,66% úspešnosť). Gratulujeme! Do galérie OK BiO kat.E; KK BiO kat.C boli pridané fotografie.

• Ocenenie, ktoré si zaslúži pozornosť

• Tamarka Patayová získala DIPLOM Detský čin roka Ocenenie za nomináciu v celoslovenskom projekte pod záštitou prezidenta SR Andreja Kisku a záštitou Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR v kategórii Pomoc ľuďom. GRATULUJEME!!!

• Úspech v boxe na Majstrovstvách SR

• Súťaž prebiehala v Galante dňa 2.4.2017. GRATULUJEME!!! V kategórii starší žiaci do 41,5 kg Samo Horváth 2. miesto; v kategórii starší žiaci do 48 kg - Laco Horváth 1. miesto;  v kategórii starší žiaci do 54 kg - Roman Horváth 3. miesto; v kategórii starší žiaci do 65 kg - Ján Gubáni 3. miesto; účasť v kategórii mladšie žiačky vo váhe do 50 kg - Nikola Ižová. Do galérie Úspech v boxe na Majstrovstvách SR boli pridané fotografie.